Úvod » ZIMNÍ TURNAJE 2017 » TOVAČOV 14.1.

TOVAČOV 14.1.2017

publikováno 04.01.2017 (aktualizováno 14.01.2017)

Sobota 14.1.2017

První turnaj v roce 2017 jsme absolvovali v Tovačovské hale. Hrálo 7 celků systémem každý s každým 1x13 min, a i když to byl turnaj vypsaný pro ročník 2006, tak většina mužstev měla minimálně polovinu hráčů mladších ( i ročníky 2009 ) Z tohoto pohledu je náš konečný výsledek spíše zklamáním, než uspokojivým hodnocením.
Hned první zápas jsme odehráli s domácím Tovačovem"A". To byl jediný ročníkově srovnatelný tým. Bohužel nás po třinácti minutách rozebrali výsledkem 0:6. Že to byl pozdější vítěz turnaje nás neomlouvá. Druhý zápas nás čekala Chropyně a výkon byl malinko lepší. Sice jsme opět nedali branku, ale soupeř si vstřelil vlastní a tím nám nabízel slušný výsledek. Ale klasicky v poslední minutě překlopil vítězství na svou stranu. Takže 1:2. Pak jsme hráli s Mostkovicemi a po brance Toma Kortiše jsme dlouho vedli 1:0, ale stav jsme neudrželi a výsledek byl 1:1. Potom jsme se utkali s Újezdcem a díky brankám Pavla Kauera a Michala Weinera jsme vyhráli 2:0. Stejným výsledkem 2:0 jsme pak porazili i rezervu domácího Tovačova. Stříleli Filip Domanský a Tom Kortiš. Poslední zápas nás při jisté shodě náhod mohl posunout na druhou příčku. Jenže hned v prvních 5 minutách zápasu s KMK Přerov jsme dvakrát inkasovali. Odpověděl jen jednou Filip Domanský a tak nakonec přišla prohra 1:2.
Jak už jsem psal, výsledek je rozpačitý. Svoje si odvedl možná Adam Majer a Vendula Woláková, ostatní docela zaostali za očekávaným výkonem. Asi to odráží přístup k tréninku a tréninkovou kázeň, protože s hráči o 2, nebo i 3 roky mladšími nemůžeme hrát tímto způsobem.

Konečné pořadí turnaje: 1.Tovačov 2006, 2. KMK Přerov, 3. Chropyně, 4. Mostkovice, 5. SLOVAN, 6. Tovačov 2007, 7. Újezdec